• Długi weekend co miesiąc Długi weekend co miesiąc
    Praca
    Długi weekend co miesiąc
  • Dużo czasu dla siebie Dużo czasu dla siebie
    Praca
    Dużo czasu dla siebie
  • Więcej kasy Więcej kasy
    Praca
    Więcej kasy
Worthington Industries Poland Sp. z o.o., ul. Portowa 16B, Słupsk - Polska

ELEKTRYK, ELEKTROMECHANIK

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych tj. walcarka, wyoblarka, nawijarki, obrabiarki CNC
  • bieżące konserwacje, naprawy, przeglądy maszyn na liniach produkcyjnych
  • udział w uruchomieniach nowych stacji i linii produkcyjnych
  • analiza i diagnostyka problemów technicznych
  • raportowanie wykonanych zadań

NASZE WYMAGANIA:

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, rysunek techniczny)
  • wiedza dotycząca zagadnień automatyki i mechaniki  przemysłowej
  • praktyka w zakresie hydrauliki siłowej
  • umiejętność diagnozowania i analizowania problemów technicznych
  • zdolności manualne i umiejętność prostych napraw mechanicznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • dobra organizacja pracy własnej oraz sumienność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia elektryczne SEP kat E 1kV
  • prawo jazdy kat. B

mile widziane

  • uprawnienia na wózek widłowy

TO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju
  • wszechstronny system szkoleń
  • pracę na dwie zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • ubezpieczenia zdrowotne i grupowe
Worthington Austria
Worthington Cylinders GmbH
Beim Flaschenwerk 1
Kienberg bei Gaming
3291
Austria
Worthington Poland
Portowa 16B
Slupsk
76-200
Poland
Worthington Portugal
Amtrol – Alfa Metalomecânica, S.A
Estrada Nacional 206, KM38
Brito, Guimarães
4805-026
Portugal