Praca w Słupsku.
 • Długi weekend co miesiąc Długi weekend co miesiąc
  Praca
  Długi weekend co miesiąc
 • Dużo czasu dla siebie Dużo czasu dla siebie
  Praca
  Dużo czasu dla siebie
 • Więcej kasy Więcej kasy
  Praca
  Więcej kasy
Worthington Industries Poland Sp. z o.o., ul. Portowa 16B, Słupsk - Polska

Dlaczego Worthington?

 1. Wiemy, że nie samą pracą człowiek żyje, dlatego zamiast pracować długo - stawiamy na wydajność. W efekcie mamy więcej czasu na rzeczy, które są dla nas ważne. Dzięki takiemu podejściu będziesz mieć mniej pracy za to samo wynagrodzenie!

  W ciągu roku nawet 123 godziny mniej.
  To przynajmniej 14 dni wolnego rocznie, z którym zrobisz co zechcesz! 
 2. Długi weekend co miesiąc - z Worthington Industries to możliwe. Choć brzmi to jak fantazja to u nas 5 dni odpoczynku z rzędu staje się faktem.
 3. Dobra atmosfera, poczucie humoru i zgrany zespół w pracy są dla nas tak samo ważne jak dotrzymywanie zobowiązań i terminów. Chyba każdy chciałby pracować z ludźmi wśród których czuje się dobrze. Dlatego dbamy o dobry klimat i staramy się by praca stała się czymś więcej niż tylko obowiązkiem. 
 4. Pieniądze - wiemy, że są ważne! Dlatego oferujemy naszym pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie oraz szereg benefitów pozapłacowych. Dodatkowo dzięki naszemu systemowi pracy będziesz mieć mniej pracy za to samo wynagrodzenie lub większe wynagrodzenie za mniej pracy.

Mamy jeszcze inne benefity. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak wygląda praca w Worthington Industries - po prostu się z nami skontaktuj lub od razu aplikuj na jedno ze stanowisk. Jeżeli Twojej specjalizacji nie ma wśród ogłoszeń - nie przejmuj się i daj nam o sobie znać! Możliwe, że niedługo pojawi się oferta dla Ciebie. 
 
Worthington Austria
Worthington Cylinders GmbH
Beim Flaschenwerk 1
Kienberg bei Gaming
3291
Austria
Worthington Poland
Portowa 16B
Slupsk
76-200
Poland
Worthington Portugal
Amtrol – Alfa Metalomecânica, S.A
Estrada Nacional 206, KM38
Brito, Guimarães
4805-026
Portugal