• Długi weekend co miesiąc Długi weekend co miesiąc
    Praca
    Długi weekend co miesiąc
  • Dużo czasu dla siebie Dużo czasu dla siebie
    Praca
    Dużo czasu dla siebie
  • Więcej kasy Więcej kasy
    Praca
    Więcej kasy
Worthington Industries Poland Sp. z o.o., ul. Portowa 16B, Słupsk - Polska

KONTROLER JAKOŚCI

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola jakości detali, surowców, półproduktów i wyrobu gotowego zgodnie z przyjętymi procedurami, instrukcjami i wymaganiami Klienta
  • uczestniczenie w procesie postępowania z wyrobem niezgodnym; procedowanie reklamacji od Klienta i do dostawcy
  • przeprowadzanie kontroli jakościowej materiałów wejściowych
  • wsparcie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu problemów i zagadnień jakościowych
  • kontrola odbiorcza materiałów do produkcji
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej

NASZE WYMAGANIA:

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie zawodowe/średnie, preferowane techniczne
  • biegła obsługa narzędzi kontrolno - pomiarowych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość, komunikatywność
  • systematyczność, uczciwość oraz sumienność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne
  • znajomość oprogramowania Microsoft Office

TO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • wszechstronny system szkoleń
  • system pracy dwuzmianowy (6:00 - 22:00)
  • ubezpieczenie zdrowotne i grupowe
Worthington Austria
Worthington Cylinders GmbH
Beim Flaschenwerk 1
Kienberg bei Gaming
3291
Austria
Worthington Poland
Portowa 16B
Slupsk
76-200
Poland
Worthington Portugal
Amtrol – Alfa Metalomecânica, S.A
Estrada Nacional 206, KM38
Brito, Guimarães
4805-026
Portugal